Zajęcia grupowe

Zajęcia odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach, dzięki czemu dostosowane są do indywidualnych możliwości Klienta.
Obowiązują zapisy na zajęcia

Pilates

Trening , który wzmacnia i jednocześnie rozciąga ciało. Poprzez trening mięśni głębokich, ćwiczenia mają zbawienny wpływ szczególnie na nasz kręgosłup.

TBC

Ćwiczenia wytrzymałościowe i modelujące całe ciało. Trening łączy ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi, wykonywanymi w rytm muzyki.

Trening funkcjonalny

Intensywny trening oparty na ruchach wielostawowych, naśladujący ruchy z życia codziennego. Wzmacnia całe ciało, ale nie powoduje widocznej rozbudowy mięśni. Szybkie tempo ćwiczeń zwiększa ogólną wydolność organizmu, poprawia kondycję, rzeźbi sylwetkę, wzmacnia mięśnie głębokie.

Stretching

Ćwiczenia rozciągające zwiększające elastyczność mięśni, ruchomość stawów, poprawiające krążenie. Zajęcia stretchingu obniżają poziom stresu rozluźniając spięte mięśnie, oraz ujędrniają sylwetkę.

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

Głęboki masaż za pomocą rollera piankowego lub piłeczek i ciężaru własnego ciała. Zmniejsza dolegliwości bólowe oraz napięcie mięśni , zwiększając tym samym ruchomość w stawach.

ABT

Trening wzmacniająco-ujędrniający wykonywany do rytmicznej muzyki, nastawiony na modelowanie dolnych parti ciała- brzuch, uda, pośladki. Jest to też bardzo dobra metoda na pozbycie się cellulitu.

Nordic Walking

Marsz ze specjalnymi kijami, który angażuje w większym zakresie niż zwykły marsz czy jogging mięśnie całego ciała. Prawidłowo wykonany trening nordic walking pozwala na dwa razy szybsze spalanie kalorii, a równocześnie zmniejsza obciążenie stawów podczas dynamicznego marszu

Joga

To zajęcia na których odnajdziesz równowagę i spokój.  Joga praktykowana w naszym studio adresowana jest do każdego,niezależnie od stopnia zaawansowania czy też wieku. Zajęcia przynoszą wiele korzyści dla ciała (uelastycznia, zmniejsza napięcie mięśniowe) oraz duszy (wycisza, regeneruje, zmniejsza poziom stresu). Zajęcia Jogi prowadzi dyplomowana i doświadczona nauczycielka Jogi.

Taniec

Taniec to przyjemna forma aktywności adresowana  do każdego.Na zajęciach tanecznych w Kinesis nie ma monotonii. Poznasz różne style tańca, zaczynając od salsy przez bachate, jazz ,a kończąc na rytmach afrykańskich czy reggeaton.

zobacz cennik

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio